Ezberbozan Platformu gerçekleştirildi

Toplantıda Kırşehir’in ortak sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşuldu
Bu haber 2019-12-12 11:14:23 eklenmiş ve 7768 kez görüntülenmiştir.

Kırşehir TSO Stratejik Planı "2.10. Güçlü Lobicilik Faaliyetleri ile Şehre Kazan-Kazan Yaklaşımını Geliştirmek 2.10.1. Şehrin Kamu ve Özel Sektörden İleri Gelenleri ile " "Ezberbozan Platformu"" oluşturulması ve çalışmaların gerçekleştirilmesi" maddesi kapsamında bir program gerçekleştirildi. 

            Moderatörlüğünü Yönetim Sistemleri Uzmanı Banu Yüksel’in yaptığı TSO'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘’Ezberbozan Platformu’’ ilimizde yapılan ve devam eden anketler sonucunda öne çıkan işsizlik, trafik, trafik ışıkları ve mülteci sorunu olarak görüldü.

            Kırşehir’in ortak sorunlarının ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantıya TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Eşref Aşık, Mustafa Bulut, Meclis Üyeleri Nuri Bahçeci, Ali Atik ve Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, İŞKUR Şube Müdürü Fatih Menekşe, SGK Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Süleyman Aslan, Çemaş Döküm Sanayi Genel Müdürü Kaan Özkan, KOSGEB Müdürü Muzaffer Demirci, Sağlık İl Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Mehmet Yetiş, OSB Müdürü Ömer Türkmenoğlu, Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı, Kırşehir TSO Genel Sekreteri Pınar Demir ve Kırşehir TSO personeli katıldı.

 qKatılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başlayan TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Yılmaz "İlimizi ve halkını yakından ilgilendiren sorunları tespit ederek çözümü noktasında öneriler geliştirmek üzere amaçladığımız bu toplantıyı faydalı ve gerekli buluyoruz. İlimiz sorunlarını çözüm arayarak, sonuçları ilgili mercilere sunacak ve takipçisi olacağız. Ortaya koyduğumuz bu birlikteliğin ve istişare kültürünün yaygınlaşmasını temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.

            Toplantının bir değerlendirme ve tespit toplantısı olduğunu vurgulayan Yılmaz; "Düzenli olarak gerçekleştirme kararı aldığımız birliktelik toplantılarını verimli ve çözüm odaklı olarak sürdüreceğiz." dedi.

            Katılımcılar ilimiz sorunlarını ortak bir zeminde çoğulcu bir yaklaşımla değerlendirmenin ve birlikte üretilecek çözüm önerilerinin önemine vurgu yaparak, Kırşehir TSO Yönetimine teşekkür ettiler.

            Ardından bir sonraki toplantı tarihinin ve gündem maddelerininbelirlenmesiyle birlikte toplantı sona erdi.

ETİKETLER : Mustafa Yılmaz TSO Yönetim Kurulu Başkanı Kırşehir
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket

Kırşehir Express Gazetesi
© Copyright 2013 Kırşehir Express Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Şiddet
Asayiş Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol
Kırşehirspor
SİYASET
Siyasi Açıklamalar
MHP Haberleri
CHP Haberleri
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Milli Eğitim
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi